Google translate
Перейти до контенту
Тип: Автобусна.
У програмі: Свято-Успенській Почаївській Лавра, Озеро Святої Анни.
Початок (телефонувати). Тривалість 10:00 год.
«Почаїв + озеро св. Анни»
 
Українська земля має багато визначних духовних святинь, до яких за зціленням душі й тіла кожного року їдуть мільйони прочан не тільки з України, але й зі всього світу. Свято-Успенській Почаївській Лаврі (УПЦ МП) та  озеру св. Анни (УПЦ МП) також належить дуже вагоме місце, бо ця земля освячена Богом для молитви, зцілень і пошанування Пресвятої Богородиці. Ми пропонуємо вам відвідати ці прекрасні місця, які вибрала собі сама Пресвята Богородиця, а святі ігумени Мефодій (XII ст.) та Йов Почаївський (XVII ст.) цю святу землю освятили ревною молитвою та різними чудами. Крім приклоніння перед найбільшими святинями Лаври, серед яких головне місце належить чудотворній іконі Почаївської Божої Матері, нас чекає ще подорож в с. Онишківці, де знаходиться чудодійне джерело св. Анни з холодною водою, яка лікує від різних недуг.
 
Свято-Успенська Почаївська Лавра – один із найшанованіших українських монастирів, слава про який розійшлася на цілий світ. За монастирським виданням «Почаїв–Скит» (XVIII ст.) першим ігуменом монастиря був св. Мефодій (XIIст.). Подальша історія монастиря на теперішньому місці розгортається з 1240 року, коли кільком монахам з Києво-Печерського монастиря, що втікали сюди зі спаленого монголами Києва та пастуху Івану явилась Пресвята Богородиця у вогненному стовпі, лишивши за собою слід від стопи, з якого забило цілюще джерело. У XVII ст. це місце освятилося чудотворною іконою Почаївської Богоматері та діяльністю святого ігумена Йова Почаївського, нетлінні мощі якого спочивають в монастирі. Ви зможете побачити величаві Успенський, Троїцький і Преображенський собори, приклонитися перед чудотворною іконою, вклонитись перед мощами лаврських святих, випити цілющої води, а також піднятися на лаврську дзвіницю, звідки видно дивовижні краєвиди Почаєва.
 
Озеро св.Анни - в селі Онишківці Дубенського р-ну Рівненської обл., де розташований жіночий монастир св.Анни (УПЦ МП) чи не на всю Україну, а навіть і за її межі прославилося своїми цілющими властивостями. У цьому озері дуже добре облаштованому для купання, де стала температура води + 5 ̊С, люди часто зціляються від різних важких недуг. У цьому ж монастирі ви також зможете приклонитись перед місцевою чудотворною іконою св. Анни.

VitaliiArt
Назад до контенту