Google translate
Перейти до контенту
Тип: Автобусна.
У програмі: Будинок Вчених, Костел Ольги та Єлизавети, Шевченківський гай або Цитадель.
Початок 14:00 (телефонувати). Тривалість 3:00 год.
«Оглядова екскурсія містом №2»
 
Ця тригодинна автобусна екскурсія містом дозволить Вам помандрувати цікавими вулицями Львова, а також ознайомитися з трьома великими обєктами.
 
Поруч із львівським вокзалом здіймаються у висоту три величні вежі – це колишній костел, а сьогодні діюча греко-католицька церква княгині Ольги та Єлизавети. Ця будівля відразу звертає на себе увагу гостей,  які прибувають у наше місто потягами. Костел будувався на початку ХХ ст. у неоготичному стилі, колись надзвичайно багатий всередині, сьогодні він вражає вишуканою скромністю сучасного інтерєру.
 
Ще один вихід Ви здійсните для огляду Львівського Будинку Вчених. Ця розкішна будівля була споруджена для елітного закритого клубу. У різні часи вона використвувалась по-різному, одночасно змінюючи і свою назву, в т.ч. називалася і Шляхетним Казино. Наш екскурсовод проведе Вас залами двох поверхів, а також Ви оглянете  внутрішнє подвіря, призначене колись для паркування карет заможних відвідувачів різноманітних заходів, які відбувалися у цьому палаці. Сьогодні цей будинок часто стає місцем зйомок відомих кінофільмів та місцем проведення вишуканих фотосесій.
 
Третій вихід з автобуса може бути здійснений  на одному з двох обєктів – на горі Цитадель або у Шевченківському гаю.
 
Гора Цитадель – це територія колишнього оборонного комплексу Львова, збудованого у середині ХІХ ст. з метою захисту Австрійської монархії у період масових повстань в Європі 1848 року. Цей комплекс дійшов до нашого часу практично без змін і складається із кількох оборонних споруд. В одній із веж Цитаделі розміщено фешенебельний 5-зірковий готель. Поруч із готелем обладнано оглядовий майданчик, з якого  відкривається захоплюючий вид на місто. Цитадель мала і сумну сторінку у своїй історії, але попри це вона сьогодні є місцем прогулянок та романтичних зустрічей.
 
 
Шевченківський гай знаходиться на Чернечій горі у Львові, і саме там у 1966 році було відкрито музей Народної архітектури та побуту.   На території 60 га, просто неба розташовані міні-села, кожне з яких складається з памяток деревяної народної архітектури – це житлові та господарські будинки, а також церкви, школа та ін. Будівлі музею містять предмети домашнього вжитку та сільськогосподарський реманент, зроблений руками народних майстрів-умільців. На Співочому полі Шевченківського гаю часто відбуваються концерти, святкування на Різдвяні та Великодні свята. Музей є також місцем проведення різноманітних майстер-класів: ткацтва, писанкарства, гри на автентичних музичних інструментах тощо.
VitaliiArt
Назад до контенту