Google translate
Перейти до контенту
Тип: Автобусна.
У програмі Високий Замок, Личакіський цвинтар, собор Святого Юра.
Початок 11:00, 14:00 (телефонувати). Тривалість 3:00 год.
«Оглядова екскурсія містом»
 
Під час екскурсії туристи пройдуть центральною частиною Львова – епіцентром ділового та культурного його життя.
 
Найелегантніша та найпрестижніша вулиця міста – проспект Свободи починається від будівлі Львівської Опери, яка є своєрідною емблемою міста Лева. В архітектурі проспекту переплелися риси сецесії та еклектики. Екскурсанти дізнаються історію забудови цієї частини Львова та про річку Полтву, яка доповнювала прогулянковий бульвар з початку ХІХ ст., а сьогодні спокійно пливе під землею, виконуючи важливу господарську функцію.
 
Екскурсовод обов’язково зверне увагу на найцікавіші та найважливіші будівлі проспекту Свободи, зокрема, будівлю «Гранд готелю», будівлю колишньої Галицької  Ощадної Каси. На маршруті екскурсії також буде три пам’ятники: Т.Шевченку, А.Міцкевичу та королеві Данилу. В центральній частині міста можна побачити також перший львівський «хмарочос» та знаменитий готель «Жорж», з яким пов’язано багато цікавих історій.
 
Екскурсія закінчиться на площі Соборній, біля греко-католицької церкви святого Андрія – колишнього бернардинського костелу,  пам’ятки архітектури початку ХУІІ ст., з найбагатшим у Львові бароковим інтер’єром.

VitaliiArt
Назад до контенту