Google translate
Перейти до контенту
Тип: Пішохідна.
У програмі: Львівська пивоварня, єврейський квартал.
Початок: (телефонувати). Тривалість 2:30 год.
«Львівіська пивоварня»
Шлях до найстарішого підприємства  України – Львівської пивоварні, де відкрито музей «Львіварня», перетвориться для Вас у цікаву подорож Краківським передмістям - єврейськими кварталами Львова.   Зернова біржа, перший універсальний магазин «Магнус» відкриють перед Вами таємниці маловідомих куточків нашого міста. Вас вразить архітектура та краса різнокольорової черепиці Єврейського шпиталю на вулиці Рапопорта. Саме цими кварталами колись блукав відомий єврейський письменник Шолом Алейхем, життя і творчість якого були пов’язані зі Львовом.
 
Львівська пивоварня  приємно подивує Вас старовинними рецептами, пивними підвалами, якими опікувався колишній директор пивоварні, відомий львівський меценат Роберт Домс. У музеї зібрано  все цікаве, що стосується Львова і пива. Частина експонатів ігрові та інтерактивні: жива гравюра, театр тіней, 3D-голограма. Тут завжди панує хороший настрій. У «Львіварні» Ви зможете продегустувати 12 видів кегового  пива та відчути себе справжнім пивоваром, довідавшись  про культуру і оптимальну температуру споживання цього напою та навіть особливості посуду, який найкраще розкриває смак різних видів пива. «Львіварня» - це сучасний арт-центр, де відбуваються різноманітні культурні події.
 
Ми впевнені, що затишні львівські вулиці, маловідомі факти з історії Львова,  доповнені смаком старовинних марок львівського пива, прийдуться Вам до смаку.
VitaliiArt
Назад до контенту