Google translate
Перейти до контенту
Тип: Пішохідна.
У програмі: польські орлята, Січові стрільці, Володимир Івасюк, Іван Франко та ін.
Початок(телефонувати). Тривалість 1:30 год.
«Вечірній Личаків»
 
Коли сідає сонце і наступає львівський вечір, кожний куточок міста починає жити своїм життям. Зануритись в атмосферу справжньої містики, побачити цвинтарні краєвиди в тіні ліхтарів та у відблисках місячного сяйва та у променях сонця, яке сідає  Ви зможете відвідавши екскурсію «Вечірній Личаків»
Найстаріший цвинтар Європи у Львові може похвалитися не тільки своїми розмірами - 40 гектарів, а й кількістю експонатів. 24 каплиці, 2000 гробівців (або склепів), 500 скульптур, а колон, амфор, вінків із каменю тут ніхто і не рахував. Тут понад 300 тисяч поховань.
Він відомий із 1786 року, відколи австрійська влада заборонила ховати людей на старих кладовищах, що розміщувалися тоді біля храмів. Район Личаків був тоді за 5 кілометрів від міста, і ховали на цвинтарі людей заможних і відомих: горілчаних магнатів, мерів Львова, архієпископів.
Здається тут оживає давня історія Львова, легенди, традиції, масонські ритуали, авантюрні пригоди все бувало тут у «саду вічності». Досвідченні екскурсоводи , які кидають виклик забобонам, проведуть Вас потаємними стежками цвинтаря і  ви відчуєте  чарівну містику цього старовинного міста людської пам’яті. «Спляча», пам’ятник «Собача вірність»,  історія львівських Ромео і Джульетти,  надгробок-сейф, а також безліч  некрополь них традицій, звичаїв, забобонів , що відбувалося тут в роки Другої Світової війни та у післявоєнні роки та багато цікавого Ви зможете дізнатись під час проходження екскурсійного маршруту.
VitaliiArt
Назад до контенту