Google translate
Перейти до контенту
Тип: Автобусна.
У програмі: Олеський замок, Підгорецький замок, Золочівський замок.
Початок (телефонувати). Тривалість 8:00 год.
«Золота підкова»
 
Замки України… У цих словах відразу виникає якесь романтичне зацікавлення, бо замки несли в собі дух лицарства і шляхетного світу. В Україні їх багато і кожен з них унікальний та дивовижний: чи архітектурою, чи таємничими історіями… Ми вам пропонуємо відвідати одну з найвідоміших замкових туристичних подорожей, а саме славнозвісну «Золоту підкову». Це три замки у Львівській області, які дуже цінні та неповторні. Для глядача будуть запропоновані Олеський, Підгорецький і Золочівський замки.
 
Олеський замок – один із найстаріших в Україні. Його заклав князь Лев Данилович. Ви зможете побачити прекрасний ренесансний замок магната Івана Даниловича (кін. XVI – поч. XVII ст.), в якому оглянете зали пов’язані з народженням і життям короля Яна ІІІ Собеського, чудесний парк навколо замку, який творився для дружини короля, а також почуєте романтично-трагічну історію кохання Адама Жолкевського до Марціани Данилович, які стали привидами замку.
 
Підгорецький замокце замок-палац. Так, так! Не дивуйтеся такому поєднанню, бо в XVII ст. висока знать зводила такі розкішні замки. Перед нами постане прекрасний ренесансний палац у фортечних мурах видатних архітекторів та інженерів Г. Л. де Боплана і. А. дель Аква (XVII ст.). Тут ви зможете побачити два гарні парки, рідкісний «гостинний двір» (XVIII ст.) і чудовий костел св. Йосифа (XVIII ст.), де знаходяться поховання власників замку. У замку вас, окрім унікальних пам’яток мистецтва, розкішної природи чекає також розповідь про «Білу пані» - місцевий привид, а також алхімічна лабораторія.
 
Золочівський замок при всій своїй незвичності це справжній замок. Він не високий, як інші, бо зводився, як «замок рівнинного типу» проти артилерійських облог. Це не простий замок, а королівський, бо належав Янові ІІІ Собеському. На цій території ви зможете побачити «Королівський замок» з цікавою експозицією, «Китайський палац» (кін. XVII - сер. XVIIIст.) з експозицією східного мистецтва, два великі «камені тамплієрів» (XIV ст.), на яких є таємничі символи і тексти, а ще оглянете бастіони з гарматами.
 
 
 

VitaliiArt
Назад до контенту