Google translate
Перейти до контенту
Тип: Автобусна.
У програмі: Моршин, с.Міндунок, с.Новий Мізин, Гошівський чоловічий монастир.
Початок (телефонувати). Тривалість 10:00 год.
«Карпатський Трамвайчик»
 
Для когось назва «Карпатський трамвайчик» буде дивною і навіть  смішною. Це назва туру вузькоколійного поїзда, який вас повезе крізь чудові Карпатські Бескиди вздовж гірської річки Мізунки. Це місце називають раєм на Землі, тут така чарівна природа, багата на різні приємні несподіванки. Шлях до цього дивовижного місця буде пролягати через курортне місто Моршин, де ви зможете побачити багато його цікавих місцин, а також давній Гошівський чоловічий монастир отців Василіян, в якому знаходиться відома чудотворна ікона Гошівської Божої Матері. Ці три місця у вашій душі залишать незабутні враження.
 
«Карпатський трамвайчик» - ця відпочинкова екскурсія починається в смт. Вигода, де вас радо буде запрошувати на прогулянку принадами місцевої природи вздовж річки Мізунки пам’ятник Вузькоколійному локомотиву. Багаті ліси навколо Вигоди, Старого і Нового Мізуня. У XIX ст. власнику цих земель барону Леопольду Попперу фон Подгарі подали ідею зайнятися заготівлею лісу і деревообробкою, а для цього прокласти вузьку колію для транспортування деревини. Ми зможемо проїхатися цим складним і звивистим шляхом на поїзді з кількома вагонами. Нас там чекає селище лісорубів Міндунок, гора Церковище, болото-заповідник «Ширковець», джерело Горянка в Новому Мізині, короткотривала зупинка в Дубовому куті, аби поїзд міг нас повезти після «маневрів» до Мізинських водоспадів повз джерело Дзюркач. На відвідувачів цієї подорожі також чекає приємний сюрприз: усі бажаючі зможуть тут скуштувати дивовижних карпатських чаїв і наливок.
 
Моршин – це відоме курортне місто на Передкарпатті вас мило потішить своїми затишними пансіонатами, а також відкритими кюветами лікувальної води.
 
Гошівський чоловічий монастир  Преображення Господнього отців Василіян (УГКЦ) - одна з найбільш відвідуваних духовних обителей Західної України, яка ще була заснована у XVII столітті шляхтичами Гошовськими на власних землях. У цьому дивовижно красивому монастирі, який знаходиться на вершечку гори між заростей густого лісу, ви зможете приклонитися перед однією із найшанованіших чудотворних ікон Західної України Гошівською Божою Матір’ю. Величава і витончена архітектура комплексу монастиря, а також дуже привітні ченці монастиря у вашій душі залишать дуже гарний спогад.
 
VitaliiArt
Назад до контенту